Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /data/6/1/61aabfca-03ff-4c7e-a6d6-73c5fb9b910f/nativne.sk/web/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /data/6/1/61aabfca-03ff-4c7e-a6d6-73c5fb9b910f/nativne.sk/web/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
Captain Morgan - Natívne.sk
Scroll to top

Captain Morgan

01. O projekte

Video-formáty sú obľúbenou formou online komunikácie, ktoré dokážu nielen počas sviatkov značnou mierou zasiahnuť/ osloviť vaše publikum (ale aj priniesť konverzie). 

Pre klienta Captain Morgan sme počas Vianoc 2019 zvolili práve video komunikáciu a priniesla výborné výsledky.

02. Zadanie

Cieľová skupina: mladí dospelí

Produkt: Captain Morgan 

Komunikačný cieľ: awareness o produkte

03. Riešenie

Pečenie koláčov sa odjakživa spájalo s Vianocami. My sme to minulý rok využili a v spolupráci s Captain Morgan sme pripravili video-recept na chutný dezert s využitím rumu. Recept, ktorým mohli naši používatelia prekvapiť svojich priateľov či blízkych nielen počas sviatkov. 

Druhým výstupom bol formát video-short, ktorý slúžil ako guide pre lenivých na tému „Ako si užiť Vianoce bez stresu“. Nestíhaš napiecť perníky pre návštevu? Vytiahni vychladenú novinku Captain Morgan s perníkovým korením! 

Výsledky kampane

0

Čítanosť sprievodného článku

Readability

0

Dosah na sociálnych sieťach

Social-media reach

0

Počet zhliadnutí videa

Video views

Natívna reklama

Captain Morgan