Scroll to top

KIKA

01. O projekte

Kika nábytok

V rámci dlhodobej spolupráce s KIKA sme pripravili šesť videí v obľúbenej “short”* forme. Použité obrazové materiály boli poskytnuté klientom, čím sme odkomunikovali produkty, ktoré má klient v ponuke a navyše sme do zdrojov dostali logo klienta čím sa ešte viac zvýšila vizibilita.

02. Zadanie

Cieľová skupina: ľudia, ktorí prerábajú/zariaďujú/zveľaďujú svoje bývanieProdukt: KIKA + KIKafe

Komunikačný cieľ: vybudovať povedomie o značke KIKA (brand awareness)
+ propagovať blog Kikafe https://www.blog.kika.sk/

03. Riešenie

V rámci dlhodobej spolupráce s KIKA sme pripravili šesť videí v obľúbenej “short”* forme. Logom brandované obrazové materiály do videa poskytol klient – ukázali sme produkty v reálnom prostredí aj s miestom, kde ich divák môže získať. Videá dosiahli nadpriemerné čísla videní (najúspešnejšie video dosiahlo cca 50k views). Okrem videí sme povedomie o značke budovali aj prostredníctvom samostatných FB postov, IG postov a IG stories.

Na komunikáciu KIKafe sme využili existujúci obsah klienta, ktorý sme modifikovali pre potreby NOIZZ.sk. Výsledkom bolo vytvorenie nového autora KIKA, ktorý na NOIZZ.sk zverejnil 8 článkov. Aktuálne témy článkov a prispôsobenie wordingu pre potreby cieľovej skupiny NOIZZ.sk zapríčinili vysoko nadpriemerú čítanosť a vysokú vizibilitu klienta (najúspešnejší článok dosiahol 4x vyššiu čítanosť ako je priemer). Všetok publikovaný obsah bol umiestnený na webe a všetkých dostupných sociálnych sieťach.

Vybrané články boli okrem primárneho umiestnenia na NOIZZ.sk cross-sharované aj v špeciálnych boxoch na stránke Diva.sk. Okrem zvýšenej čítanosti sme tak značku odkomunikovali aj ďalšej cieľovej skupine a náklady na produkciu sa zefektívnili dvojnásobne.
*short videá sa skladajú z obrázkov a krátkych videí, ktoré sú “zlepené” do jedného videa a je k nim pridaný sprievodný text, ktorý má edukatívnu alebo zábavnú formu.

0

Total cumulative video views

0

Social networks reach

0

Articles readability

Natívna reklama

Kika

  • Čo sme robili

    Native článok, anketa, video

  • Klient

    KIKA

Zdieľaj projekt