Scroll to top

01. O projekte

72 z celkovo 73 pripravených článkov boli redakčné recenzie mobilnýchaplikácií pre operačné systémy Android a iOS, ktoré sú objektívne užitočné a môžu byť prínosné prečitateľa.

02. Zadanie

Zadaním klienta bolo spojiť svoj produkt a značku s redakčným, technologickýmobsahom a podporiť tak znalosť svojej značky medzi nadšencami technológiami a zvýšiť povedomieo svojom riešení.

03. Riešenie

Pripravili sme dovedna 73 redakčných a v plnom rozsahu objektívnych článkov. Každý z nich mal vložený na svojom konci box, v ktorom bol text podľa požiadaviek klienta s linkami a fotografiou. Výhodou tohto riešenia je, že táto forma prezentácie netrpí na formu „bannerovej slepoty“ a nie je ani filtrovaná rôznymi blokovačmi reklamy. Navyše text v boxe je možné priebežne meniť a v každej situácii je editovateľný. Box v článkoch ostane aj po ukončení spolupráce ostáva súčasťou archívu Živé.sk.

72 z celkovo 73 pripravených článkov boli redakčné recenzie mobilných aplikácií pre operačné systémy Android a iOS, ktoré sú objektívne užitočné a môžu byť prínosné pre čitateľa. Vyberali sme pritom také aplikácie, aby dokázali zasiahnuť čo najväčšie spektrum čitateľov – všeobecné, informačné, vzdelávacie aj zábavné. Po konci projektu sme pripravili ešte finálny, sumarizačný článok, v ktorom sme vybrali tie najlepšie (najpopulárnejšie) aplikácie a opätovne sme ich čitateľom pripomenuli.

Každý deň počas trvania projektu bol jeden z redakčných článkov publikovaný vždy o 12:00 na jednej z TOP pozícií na titulke Živé.sk. Zväčša sa články nachádzali na pozíciách TOP3 alebo TOP4, tie najsilenejšie a najatraktívnejšie články boli publikované aj na pozícii TOP1. Všetky články boli promované aj z iných portálov vydavateľa, konkrétne Aktuality.sk, Azet.sk a Pokec.sk.

Natívna reklama

VÚB

  • Čo sme robili

    Natívne články

  • Klient

    VÚB

Zdieľaj projekt