Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /data/6/1/61aabfca-03ff-4c7e-a6d6-73c5fb9b910f/nativne.sk/web/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /data/6/1/61aabfca-03ff-4c7e-a6d6-73c5fb9b910f/nativne.sk/web/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
ZľavaDňa - Natívne.sk
Scroll to top

ZľavaDňa

01. O projekte

Po poriadnej túre sa pýta zaslúžený relax v objatí prírody. V dvoch dieloch video série Zelené oázy sme umožnili používateľom nahliadnuť do luxusných hotelov s wellnessom na Považí a odporučili im ich služby. Pripravte sa na dychberúce zábery slovenskej prírody. 

02. Zadanie

Cieľová skupina: ľudia v produktívnom veku / turisti 

Produkt: poukazy na ubytovanie v hoteli 

Komunikačný cieľ: awareness o službách hotelov a ich dostupnosti na portáli ZľavaDňa.sk 

03. Riešenie

Video séria Zelené oázy približuje používateľom prostredníctvom vizuálne príťažlivých videí chránené prírodné oblasti v jednotlivých krajoch po celom Slovensku. Môžu slúžiť ako odporúčanie na výlet a zároveň majú aj edukatívnu pridanú hodnotu. 

Prostredníctvom product placementu sme sa rozhodli ukázať divákom aj miesta, na ktorých si môžu po turistike vychutnať oddych, a to priamo v prírode. Spoluprácu s hotelmi nám sporestredkoval klient ZľavaDňa, ktorých akcie sme vo videách i sprievodných článkoch komunikovali tiež.  

V rámci distribúcie sme využili platformu AZET VIDEO. Videá sme tiež samostatne umiestnili na facebook fan page noizz.sk.

 

 

0

Čítanosť článkov

Readability

0

Zhliadnutia videí

Video views

0

Kumulatívny reach

Cumulative reach

Páči sa vám video séria Zelené Oázy? Pozrite si, aké možnosti v rámci formátu ponúkame: 

 

Natívna reklama

ZľavaDňa